کثیف ترین مرد دنیا
گوناگون

کثیف ترین مرد دنیا!


Notice: comments_popup_script is deprecated since version 4.5.0 with no alternative available. in /home/sevenmode/public_html/wp-includes/functions.php on line 3835

رسانه‌های هندوستان اعلام كردند كه یك مرد ۶۵ ساله بیش از ۳۷ سال است كه حمام نرفته و لقب بوگندوترین مرد جهان را از آن خود كرده است.

به گزارش آخرین نیوز به نقل از ایسنا، این مرد ۶۵ ساله كه آقای «سینگ» نام دارد از سال ۱۹۷۴ تاكنون حمام نرفته و حتی اعضای خانواده‌اش هم از بودن در كنار او احساس ناراحتی می‌كنند. علاوه بر این، موهای این مرد حدود دو متر ارتفاع دارد.

این مرد در مصاحبه‌ای با رروزنامه دیلی‌میل گفت: دقیقا پس از ازدواجم كه حدود ۳۷ سال پیش صورت گرفت به حمام نرفتم، به طوری كه همسایه‌ها، دوستان، آشنایان و اعضای خانواده‌ام از این كه بدنم بوی بدی می‌دهد از من فراری هستند.

این مرد در ادامه خاطرنشان كرد: در گرمای ۴۷ درجه سانتیگراد گاوهایم را برای چرا به مراتع می‌برم و از این كه در هوای گرم حمام آفتاب می‌گیرم بسیار خوشحالم. به همین دلیل، دیگر نیاز به حمام رفتن ندارم.

به گزارش ایسنا، همسر ۶۰ ساله این مرد بوگندو نیز در ادامه یادآور شد: یك بار من و فرزندانم تصمیم گرفتیم كه شوهرم را به حمام ببریم، اما او فرار كرد و به شدت از ما عصبانی شد.

این زن در ادامه افزود: شوهرم اصلا به فكر ظاهر و پاكیزگی خود نیست و این موضوع من و فرزندانم را به شدت آزار می‌دهد، به طوری كه روز گذشته به او هشدار دادم اگر خودش را تمیز نكند و لباس‌هایش را نشوید از او جدا می‌شوم.

برای نوشتن دیدگاه خود کلیک کنید

نظر شما در مورد این مطلب چیست؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا